Home Club 1ste Elftal Jeugd Activiteiten Sponsors Communiqué Contact
Info Tvjo G17N G13E G12J U9M U7V U6
Share on Facebook Share on Twitter

7/09/2019

13:00

K. Rumst SK

FC Mariekerke

2 - 1

14/09/2019

11:30

Heffen SK B

FC Mariekerke

4 - 2

21/09/2019

14:00

FC Mariekerke

Kalfort Puursica B

1 - 6

28/09/2019

11:15

K. VS Branst

FC Mariekerke

2 - 4

5/10/2019

14:00

FC Mariekerke

K.RC Mechelen B

2 - 2

12/10/2019

13:00

KV Bonheiden B

FC Mariekerke

8 - 2

19/10/2019

12:30

K.F.C. Walem

FC Mariekerke

1 - 4

26/10/2019

14:00

FC Mariekerke

K. Rumst SK

2 - 1

2/11/2019

14:00

FC Mariekerke

Heffen SK B

0 - 2

9/11/2019

13:00

Kalfort Puursica B

FC Mariekerke

5 - 2

16/11/2019

14:00

FC Mariekerke

K. VS Branst

9 - 4

23/11/2019

11:30

K.RC Mechelen B

FC Mariekerke

5 - 2

30/11/2019

14:00

FC Mariekerke

KV Bonheiden B

1 - 3

7/12/2019

14:00

FC Mariekerke

K.F.C. Walem

5 - 0

11/01/2020

11:30

K.RC Mechelen B

FC Mariekerke

 -

18/01/2020

14:00

FC Mariekerke

Heffen SK B

 -

25/01/2020

11:15

K. VS Branst

FC Mariekerke

 -

8/02/2020

14:00

FC Mariekerke

Kalfort Puursica B

 -

15/02/2020

10:00

K.SC Mechelen B

FC Mariekerke

 -

29/02/2020

14:00

FC Mariekerke

RB Elzestraat B

 -

7/03/2020

14:00

FC Mariekerke

K.RC Mechelen B

 -

14/03/2020

11:30

Heffen SK B

FC Mariekerke

 -

21/03/2020

14:00

FC Mariekerke

K. VS Branst

 -

4/04/2020

13:00

Kalfort Puursica B

FC Mariekerke

 -

18/04/2020

14:00

FC Mariekerke

K.SC Mechelen B

 -

25/04/2020

11:30

RB Elzestraat B

FC Mariekerke

 -





 -





 -





 -





 -

Kalender Trainers Afgevaardigde Keeper Trainer

T1 - Bert TIERENS - 0476/68.99.83

T2 - Rachid EL HABTI - 0493/82.10.17

T3 - Cedric DE BRYUN - 0479/80.71.16



Dominique COOMANS - 0470/13.16.21

Patrick SEGERS - 0473/50.39.91




1

Jelle VANGUCHT

2

Senne JOOSTEN

3

Dries VERHEYDEN

4

ruben  VAN MIERT

5

ruben  VAN MIERT

6

lars APPERS

7

Yoro SECK

8

Alessandro LODEWYCKX

9

Arthur BILLAEU

10

Vince DE MEYER  

11

Jules DENOTTE

12

Rune DEBRANDT

13

Wannes AELBRECHT

14

Ryan LUABEYA



















Spelers


TEAM

M

W

L

D

G+

G-

PTS

PER

1

K. Rumst SK

14

11

3

0

70

12

33

0

2

KV Bonheiden B

14

10

2

2

71

28

32

0

3

Heffen SK B

14

9

3

2

66

24

29

0

4

Kalfort Puursica B

14

8

5

1

46

35

25

0

5

K.RC Mechelen B

14

5

5

4

47

44

19

0

6

FC Mariekerke

14

5

8

1

37

45

16

0

7

K. VS Branst

14

2

12

0

37

98

6

0

8

K.F.C. Walem

14

1

13

0

12

100

3

0

















































































Klassement Trainingen

Woensdag, 19u00-20u30 (Lipperlo)

Vrijdag, 19u00-20u30 Ter (FCM)